... náš realitný partner ...  • Zabezpečíme pre Vás kompletné služby spojené s rekonštrukciou Vášho bývania alebo nebytových priestorov - od nákupu a dovozu materiálu podľa Vašich požiadaviek až po upratanie a vyčistenie zrekonštruovaných priestorov.

  • Poskytujeme rekonštrukcie kúpeľní, prestavby a modernizácie bytov, domov, kancelárií, vonkajšie fasády, búracie práce, dlaždenie a obkladanie, stierkovanie a maľovanie stien, pokládku laminátových podláh, montáž sadrokartónových systémov, pokládku zámkovej dlažby, zabezpečíme elektroinštalačné, vodoinštalačné, ako i plynárske a kúrenárske práce, poskytneme upratovacie služby. Pri nás sa Vám nemôže stať, že najprv čakáte celé dni na murára, potom týždeň na elektrikára, potom Vám kúrenári povedia že nemôžu prísť ... a Váš byt je celé týždne "špinavým staveniskom".

  • Ak sa bojíte začať s rekonštrukciou Vášho bytu, pretože Vás odrádzajú zdĺhavé práce a nekonečný neporiadok a špina, Vaše obavy sú zbytočné. Bežnú rekonštrukciu bytového jadra od vybúrania umakartových priečok, výstavbu nových priečok z Ytongu, prekládku vody, kanalizácie, elektriny, cez omietnutie a vymaľovanie stien, obloženie a vydlaždenie až po inštaláciu sanity Vám urobíme za neuveriteľných 10 dní! Nemožné? Reálne! Presvedčte sa sami.

  • Prezrite si fotogalériu, a zoznámte sa s množstvom možností, variácií, farieb, štýlov. Na základe  niekoľkoročných skúseností Vám radi poradíme, aké riešenie by bolo pre Vás výhodné a naopak, čoho sa máte vyvarovať. Všetky kúpeľne, ako i kompletne zrekonštruované rodinné domy vo Fotogalérii sú výsledkom našej práce.
  •  
  • Potrebujete presťahovať nábytok, odviezť alebo priviezť pračku, chladničku, alebo iný nadrozmerný náklad ktorý sa nevmestí do Vášho auta? Sme Vám k dispozícii s dodávkovým vozidlom do 3,5t. Stačí zavolať.

 

  • Kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je vážny krok, ktorý sa neoplatí podceniť. Odporúčame Vám skúsenú realitnú maklérku, ktorej dôveryhodnosť sme si preverili a jej prácu sústavne sledujeme, aby sme mali istotu, že svojim klientom odporúčame len tých najlepších.